Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

You are here: Home Mudelid Getnord Walrus

My Account

Open/Close

Getnord Walrus


Telefon helistamiseks.

Kas Te olete üks nendest inimestest, kes ütlevad et iga asi on omapärase kasutamise jaoks? Jah, Te saate interneti surfata ja emeile lugeda nutitelefonide kasutades, aga antude funktsioonide kasutamine on arvuti kasutusel mugavam. Nutiklaviatuurid on tänapäeval väga edasijõudnud, aga nad ei saa olla parem ja mugavam kui füüsiline klaviatuur. Kui me teeme telefonikõnet, siis seal pole küsimusi. Tavalise nuputelefoni kasutamise mugavus on see et telefon mahub Teie käe sisse.

getnord walrus keys 


Hetkel kui teised tootjad on “tarkad”, me arendame ja toodame nupudega mobiiltelefone. Me teeme seda mitte ainult nendele inimestele, kellele meeldivad lihtsad, ilma kreatiivsete helideta seadmed, aga ka selleks et tööprofessionaalide vajadusi täita. Nutitelefonid on kreatiivsed, aga nad on niisketes või külmades keskkondades kasutu. Töökindades olevate käedega nutiekraani opereerimine on võimatu. See on põhjus, miks tööprofessionaalid loodavad meie toodete tõestatude praktilisuse peale.

getnord walrus ip68IP68

Getnord Walrus telefoni korpus on tehtud spetsiaalse Double Injection Molding tehnoloogia kasutades. Mõlemad materjalid: plast ja šokikindel kumm on vastupidavuse jaoks kõrgetemperatuurilise ühinemisega vormitud. USA Militaarne standard MIL-STD-810G nõuab et meie seadmed oleksid 26 korda, mitmete nurkade all kõva pinnale visatud olla. Meie testimislaboris me viskame telefoni 1.8 meetriselt kõrguselt.


Spetsiaalsed tehnoloogiad – nagu täielikult hermeetiline korpus, tihendid, veekindlad kõlarid, ja kõige tähtsaim on Getnord Walrus telefoni tootmisliinides testimine (veekindlus) – garanteerib IP68 Ingress protection taset. Iga maailma muu telefon saab “praetud” kui Te viskate seda veesügavamasse. Aga mitte Getnord Walrus!
getnord walrus sos

Üksildase töötaja SOS

Kui Te töötate karmides keskkondades, siis seal on alati riskifaktor olemas. Telefoni esmane ja tähtsaim funktsioon on hädaabi juhul helistamiseks sobilikuim seadme olemine. Hädaabi juhul iga sekund on väärtuslik. Me teame seda ja me loome SOS süsteemi just üksildaste töötajate jaoks.


Kui Teil on selline situatsioon kui Te vajate abi koheselt, Teie telefoni ekraan saab olla märg, tolmune või tükkideks purustatud. Sel juhul Teil tuleb vajutada telefoni keskel olevat punast SOS nuppu. Pole vahet, mis on Teie ekraanil, kas Teie telefon on lukustatud või mitte, vajutage SOS ja Getnord Walrus alustab programmeeritud hädaabi numbreid valida automaatselt ja sama ajal antude numbritele SMS sõnumeid saata.
Tõeline taskulamp

 

Teie telefon on alati Teiega kaasa, ja sisseehitatud taskulamp on võimas. Kas Te arvate: need väikesed LED lambid on ainult sädelemise, aga mitte valgustamise jaoks sobivad? Kas Te pidite taskulambi sisse lülitamiseks telefoni menüü läbi opereerida? Aga Mitte Getnord Walrusiga. Telefonis on tõeline reflektoriga taskulamp sisseehitatud, see võimaldab Teile oma teed valgustada (valgustus kuni 10 meetriteni). Te ei pea menüüd avama - Getnord Walrus telefonis on spetsiaalselt taskulambi jaoks olev nupp sisseehitatud. Nupp on aktiivne kui telefon on lukustatud ka.


walrus-torch

walrus asahi

Ilma kriimustusteta ekraan

Paljud telefonide tootjad kiidavad “Gorilla” ja tugevat ekraanipinda, aga kas Te olete näinud sellist telefoniekraani, mis kasutakse rohkem kui ühe päeva jooksul ning pinna peal üldse puuduvad kriimustused. Kriimustuskindlate ekraanide disain on juba leiutatud, aga me teame oma telefonide igapäevast koormust, ja meil on lahendus leitud. Peale Corning Gorilla paigaldamist me kasutame lisaks karastatud klaasikatet ekraani peale. Getnord Walrus telefonides kasutatakse spetsiaalsed Jaapanis tehtud Asahi glass ekranikated, mis suurendavad 9H kõvadust (märkus: kõrgeim Mohs scale kõvadusetase on 10H – teemandi kõvadus). Lisaks, ekraanikate on erakordselt puhas ja praktiliselt nähtamatu.

 

Kui siiski Te kriimustasite Asahi klaasi (see on tegelikult võimatu, kui Te saite seda teha, siis õnnitleme), siis tuleb lihtsalt ekraanikatet eemaldada ja uue katele vahetada. Originaalse Getnord Ekraani Kaitse Komplekti sees Te leiate kõiki vajalikkusid riistu ja kasutusjuhendeid selleks et Teie Asahi karastatud klaasi vahetada. Teie ekraan saab nagu uus väga kiiresti.Color

Must värv kollaste vahetükkidega. Kriiskav kollane värv aitab Teile visatud või langenud telefoni leida, iga töökeskkonnas.


ip68 mil std

Tugevdatud lisad

2 metrilises sügavuses 30 minutide käigus IP68 nõuetele vastavalt testitud

1.22 metrite distantsil langemisekindlus testitud; visatud 26 korda erinevate nurkade all konkreetsete MIL-STD-810G, IEC 60028-2-31 või GB/T2423.8 nõuetele vastavalt

Väikeste tolmuosakestega olevates kambris testitud, IP68 ja MIL-STD-810G nõuetele vastavalt. Täielikult pidab iga suuruse tolmu osakestele vastu

Madala temperatuuriga kambris, kõrge temperatuuriga kambris, ja lisaks temperatuurilise šokiga testitud, MIL-STD-810G nõuetele vastavalt


getnord walrus measurements

Mõõdud

Kõrgus 125 mm (4.92 inches)

Laius 57 mm (2.24 inches)

Paksus 21 mm (0.82 inches)

Kaal 155 g (5.47 ounces)


Ekraan

Ekraani suurus 2.2”, QCIF resolutsioon

LCD TFT tehnoloogia

Asahi Glass 9H uuendatav karastatud klaasikate


getnord walrus dualsim

SIM ja GSM

Kaksik Ootamisrežiimis töötavad SIM kaartid

SIM1 – MikroSIM; SIM2 – MiniSIM (tavaline SIM)

SIM Toolkit lisamaksumuse teenused – Mobiilallkiri, info ja teised – Lukustamata

Seadmet on võimalik kasutada kõikide Mobiiloperaatorite GSM võrkude piires

TÜV SÜD BABT numbritega tunnustatud ja eraldatud IMEI

2G sagedus 850/900/1800/1900 Mhz – telefonikõned ja nõrk, piiratude kiirusega internet üle maailmaGetnord walrus chipset

Protsessor

Mediatek MT6260D


Mälu

64MB Operatiivmälu + 64MB Sisseehitatud mälu

On võimalik lihtsalt põhimälu kuni 32GB standardse Micro SD kaarti kasutades suurendada


Side

Bluetooth v3.0 kuni 3Mbps

Micro USB 5 pin


Kaamera

1.3 Megapiksline Video salvestamise funktsiooniga eesmine kaamera


Audio ja Video

Suure helimahuga 20 mm veekindel kõlar

MP3 mängija

Tavalised laululoendid. Automaatselt genereeritud laululoendid.

Video salvestaja


Battery1700

Aku ja aku töökestvus

Li-ion 1700mAh 3.7V aku

Maksimaalne ootamisrežiimi kestvuse aeg kuni 350 tundideni

Maksimaalne kõnerežiimi kestvuse aeg kuni 9.5 tundideni


Standardsed funktsioonid

Helistamine ja kõnede vastvõtmine

Kõnekeskus

Telefoniraamat

Sõnumid

Multimeedia

Rõõm ja mängud

Failide Haldur

Kalender

Äratuskell

Märkused

GPRS internet


Lisafunktsioonid

3 SOS numbritega, SOS sõnumitega süsteem üksildase töötaja jaoks

Spetsiaalse nupuga võimas 10 m taskulambi valgustus

Integreeritud häälesalvestaja

SINAD müra vähendamisega FM raadio. Töötab ilma ühinenude kõrvaklappideta

Liikumise sensor – opereerige telefoni funktsioone ümber keeramise kasutusel


Keeled

Inglise, Prantsuse, Hispaania, Itaalia, Saksa, Vene, Kreeka, Leedu


getnord walrus inthebox 

Komplektis

Telefon

Aku

Kruvikeeraja

USB kaabel

500mA 5V USB laadija

Käed-vaba funktsiooniga Kõrvaklapid

Vöö klamber

Kasutusjuhend


   

 • Eesti Eesti
 • United Kingdom United Kingdom
 • Deutschland Deutschland
 • España España
 • Ελλάδα Ελλάδα
 • Lietuva Lietuva
 • Italia Italia
 • France France
 • Polska Polska
 • Latvija Latvija
 • Suomi Suomi
 • Australia Australia
 • Canada English Canada English
 • United States United States
 • Österreich Österreich
 • Nederland Nederland
 • België (Dutch) België (Dutch)
 • Canada (French) Canada (French)
 • Belgique (French) Belgique (French)
 • Türkiye Türkiye
 • Other Countries Other Countries
 • Portuguese Portuguese
EXPLORE