Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

You are here: Home Mūsu tehnoloģijas

My Account

Open/Close

 Getnord Logo

 

Kā viens no vadošajiem GSM komunikācijas izstrādātājiem prasīgā un bīstamā vidē, Genord piedāvā izturīgas un ūdenī gremdējamas mobilās ierīces PC planšetes, kas aprīkotas ar neskaitāmām tehnoloģijām

Visos produktos izmantotas State of the Art tehnoloģijas, tie arī atbilst starptautiskiem pārbaužu kritērijiem, piemēram, MIL-STD 810G, IP novērtējumiem (IP57, IP67, IP68). Getnord produkti ir piemēroti dažādām nozarēm, tajā skaitā aizsardzības, tiesībaizsardzības, sabiedrības drošības, komunālo, naftas un gāzes, telekomunikācijas, transportēšanas, ražošanas un mobila darbaspēka nozarēs. Getnord nodrošina izcilus un pielāgojamus pakalpojumus, lai apmierinātu vertikālā tirgus nozaru mainīgās prasības.  

Sekojot stratēģijai “orientēšanās uz klientiem, vadīšanās pēc jaunākajām tehnoloģijām, pakalpojumu prioritāte”, ar neatlaidīgu radošuma garu, koncentrējoties uz nozares pielietojumu, Getnord piedāvā pilnīgus produktus un risinājumus mūsu klientiem. Tas ir kļuvis par vienu no labākajiem izturīgu un ūdensdrošu telefonu ražotājiem pasaulē.  

Ko nozīmē izturīgs?  

Nevajag daudz, lai saprastu, ka mūsdienu viedtālruņu ražotājiem vairāk interesē pievienot stilīgus elementus, piemēram, ļoti ātru tālruņu grāmatu, augstas izšķirtspējas kameras, aplikācijas un stilīgu izskatu, nekā ražot mobilos telefonus vai planšetes, kas ir izturīgi pret nopietniem bojājumiem. Galu galā izturīgie viedtālruņi un planšetes ir speciāli ražotas tā, lai ierīces būtu izturīgas, nevis tikai stilīgas. Šī priekšrocība ir noderīga tiem, kas pavada savu laiku kāpjot klintīs, triecoties pret ūdens viļņiem vai nodarbojoties ar citu ekstrēma sporta veidu.

Lielākā daļa no mūsu patiešām izturīgajām ierīcēm ir aprīkotas ar spilgtu, krāsainu ekrānu, kas padara to atrašanu vieglāku, ja tā ir kaut kur nokritusi; uzskatiet to kā par pievienotu vērtību, pat ja dzeltenais nav jūsu mīļākais tonis. 

Esot strādnieks laukā, noliktavā vai ražotnē, jūs paļaujaties uz savu mobilo tālruni, ka tas nodrošinās uzticamu un konstantu savienojumu un piekļuvi datiem. Mēs ražojam mobilos telefonus, kam piemīt izturība, uzticamība un augsta veiktspēja, kas nodrošina tā darbību un ļauj jums veikt savu darbu efektīvāk un racionālāk.

 

 

Ja esat cilvēks, kas lielākoties pavada savu laiku ārpus mājas, jums ir nepieciešams viedtālrunis, kas atbilst jūsu dzīvesveidam. Daži no mūsu viedtālruņiem un planšetēm ir vairāk piemēroti skarbākai videi, nekā pārējie. Izvēlēties ierīci, kas ir īpaši izturīga, ir laba ideja. Šie telefoni un planšetes ir tie, kas darbosies nevainojami, kamēr veicat āra darbus vai vienkārši aktīvi darbojoties, pat tad, ja pārsteidz negaidīti laika apstākļi vai iesaistāties atraktīvās spēlēs kopā ar ģimeni savas mājas pagalmā.

 

Kā mēs pārbaudām ierīces?

Jūs noteikti esat redzējis filmas, kurās rāda, kā tiek mērīta telefona izturība, liekot tos betona maisīšanas ierīcēs, gremdējot zivju akvārijos vai speciāli metot ierīces uz zemes. Tas acīmredzami parāda ierīces izturību realitātē, bet kā mēs tās pārbaudām laboratorijās? Šeit uzskaitīti daži no daudzajiem starptautiskajiem testēšanas standartiem un normām, kas pārbauda izturīgo telefonu spēju darboties pat visskarbākajā vidē:

 

  

 

IP novērtējums

Ingress Protection (IP) novērtējumā ir divi cipari, kas raksturo ierīces aizsardzības spēju pret putekļiem un ūdeni. Pirmais cipars (no 1 līdz 6) mēra aizsardzības līmeni pret putekļiem; otrais cipats (no 1 līdz 8) raksturo ūdensizturību.

Vidēji izturīgas mobilās ierīces  

Vidēji izturīgās mobilās ierīces spēj izturēt skarbākus apstākļus, nekā parastie viedtālruņi, taču tām nepiemīt pilnīga aizsardzība pret putekļiem vai ūdensizturība. Lielākajai daļai vidēji izturīgo ierīču piemīt IP54 liels novērtējums. Tas nozīmē, ka ierīce tiek aizsargāta no putekļiem, taču nav putekļizturīga. Ierīce spēj izturēt vieglus ūdens šļakstus, taču ne konstantu ūdens strūklu vai pilnīgu iegremdēšanu ūdenī. Dažas, taču ne visas vidēji izturīgās ierīces atbilst arī MIL-STD-810F standartiem, taču ne putekļaizsardzības un iegremdēšanas standartiem.  

Īpaši izturīgas mobilās ierīces  

Īpaši izturīgajām mobilajām ierīcēm piemīt IP67 un IP68 novērtējums, kas nozīmē, ka tās ir pilnībā aizsargātas no putekļiem un spēj izturēt īslaicīgu iegremdēšanu. Ierīces ir izturējušas visus MIL-STD-810F testus, ieskaitot izturības pārbaudes pret kritieniem, vibrācijām, iegremdēšanu un augstām temperatūrām.MIL-STD-810F 500.4. Metode - zems spiediens  

Zema spiediena (augstuma) kameras testi nosaka, vai materiāls spēj izturēt un darboties zema spiediena vidē. Šis tests arī parāda, vai materiāls spēj izturēt strauju spiediena maiņu.  

MIL-STD-810F 501.4. Metode - Augsta temperatūra  

Augsta temperatūra var īslaicīgi vai pastāvīgi pasliktināt plaukstdatora veiktspēju, mainot fiziskās īpašības vai ārējā apvalka izmērus, kā arī bojāt iekšējās komponentes.  

MIL-STD-810F 501.4. Metode - zema temperatūra  

Ļoti zema temperatūra atstāj nelabvēlīgu ietekmi gandrīz uz visiem pamatmateriāliem. Pakļaujot testa ierīces zemai temperatūrai, to veiktspēja var tikt īslaicīgi vai pastāvīgi pasliktināta, mainoties ierīces ārējā apvalka vai komponenšu fiziskajām īpašībām. Tādēļ zemas temperatūras ietekmes tests ir jāņem vērā, neatkarīgi no tā, vai testa ierīce tiks pakļauta temperatūrai, kas ir zemāka nekā standartā minētā.  

MIL-STD-810F 503.4 Metode - pēkšņa temperatūras maiņa  

Ja ierīce tiek pakļauta pēkšņai un augstai temperatūras maiņai, ierīces veiktspēja var tikt īslaicīgi vai pastāvīgi ietekmēta. Pēkšņas temperatūras maiņas testi tiek veikti, lai noteiktu, vai materiāls spēj izturēt pēkšņas temperatūras maiņu, nerodoties fiziskiem bojājumiem vai nepasliktinoties veiktspējai. 

MIL-STD-810F 506.4 Metode - Lietus  

Lietus tests tiek veikts, lai noteiktu, vai aizsargājošie pārklājumi vai apvalki spēj efektīvi aizsargāt no bojājumiem, kas var rasties lietus dēļ. Lietus tests arī parāda, vai ierīces veiktspēja nemainās pirms un pēc pakļaušanas lietum.

MIL-STD-810F 507.4 Metode - Mitrums  

Mitrums var izraisīt dažādus fiziskas un ķīmiskas reakcijas veidus, tajā skaitā: Tāda virsmas bojāšanās kā korozija un organiskā izaugsme, piemēram, pelējums un miltrasa; mitruma iekļūšana, kas izmaina materiāla īpašības; un mitruma kondensācija, kas ietekmē elektronikas un mehānikas veiktspēju.   

MIL-STD-810F 510.4 Metode - Smiltis un putekļi  

Smilšu un putekļu tests ir iedalīts divās procedūrās. Mazo daļiņu procedūra (putekļi un smalkas smiltis) tiek veikta, lai noteiktu aprīkojuma izturību pret putekļu daļiņām, kas var iekļūt plaisās, spraugās un savienojumos. Smilšu pūšanas tests tiek veikts, lai noteiktu aprīkojuma spēju tikt uzglabātam un lietotam smilšu “vētras” apstākļos. Lai izturēto šo testu, ierīces veiktspēja, efektivitāte, uzticamība un uzturamība nedrīkst pasliktināties, pakļaujot to nobrāzumiem (erozijai) vai aizsērēšanai, ko izraisa lielas, asas daļiņas.  

MIL-STD-810F 512.4 Metode - Iegremdēšana  

Iegremdēšanas tests tiek veikts uz ierīcēm, kas darbojas un kas nedarbojas, kuras var tikt pakļautas daļējai vai pilnīgai iegremdēšanai. Dažos gadījumos šo testu var veikt lietus testa vietā (506.4 Metode), lai pārliecinātos, ka ierīce ir ūdensdroša. Tas ir pieņemami, ja abos gadījumos materiāla konfigurācija ir viena un tā pati, un ja ūdenī iegremdēšanas metode ir labi saprotama. Tomēr ir reģistrētas situācijas, kurās lietus testu laikā izsmidzinātais ūdens uzsūcas ap izolāciju. Tas netiek novērots iegremdēšanas testā, kurā izolācija tiek turēta cieši pie pamatnes plāksnes ar statisko spiedienu. Šī iemesla dēļ jāveic gan lietus, gan iegremdēšanas tests.

MIL-STD-810F 514.5 Metode - Vibrācija

Vibrācijas testu veic, lai noteiktu aprīkojuma izturību pret vibrācijas radītu ietekmi piegādes un tipiskas pielietošanas laikā.  

MIL-STD-810F 516.5 Metode - Trieciens  

Trieciena testus veic, lai pārliecinātos, ka materiāls spēj izturēt relatīvi retus, neatkārtotus triecienus vai īslaicīgu vibrāciju, kas var nejauši notikt lietošanas vai transportēšanas laikā. Trieciena testus veic arī tad, ja jānovērtē ierīces trauslums, lai pēc nepieciešamības var izveidot tādu iepakojumu, kas aizsargā pašu ierīci. Ierīci var bojāt gan apzināti radīti, gan nejauši mehāniski triecieni.  

 

Izmantošana visā pasaulē   

Izmantojiet jebkuru SIM karti 

Lielākā daļa mobilo telefonu pakalpojumu sniedzēju cenšas pārliecināt klientus izmantot to pakalpojumus ilgtermiņā. Visvienkāršākais tehniskais veids, kā to izdarīt, ir ierobežot iespēju nomainīt SIM karti. Šo veidu sauc arī par “SIM kartes bloķēšanu” vai “tīkla bloķēšanu”. Tas ir paredzēts, lai klienti, kuri iegādājas telefonu pie konkrēta pakalpojumu sniedzēja, turpina izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Ja tā nav atbloķēta, SIM karte būs aktīva tikai noteiktā reģionā vai tīklā, kuru nodrošina konkrēts uzņēmums.  

Mēs tā nedarām, neviens no mūsu izturīgajiem telefoniem nekad nav bijis bloķēts. Tie darbosies ar parasto SIM karti.

 

Frekvences  

GSM tālruņi un PC planšetes ar GSM funkciju darbojas četrās dažādās frekvenču joslās. 850 megaherci (MHz), 900 MHz, 1800 MHz un 1900 MHz, atkarībā no valsts. Ikvienam mobilo telefonu pakalpojumu sniedzējam ir viena standarta frekvenču josla vai vairākas, taču parasti tie izmanto 850/1900 MHz vai 900/1800 Mhz kombinācijas. Mūsu telefoni atbalsta visus šos frekvenču diapazonus.  

Kad runa ir par 3G un 4G, tas ir mazliet sarežģītāk. Mēs vienmēr iesakām jautāt jūsu mobilajam operatoram par tā 3G vai 4G standartu, vai pārbaudīt UMTS tīklu sarakstu tiešsaistē šeit: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UMTS_networks. Lūdzu, salīdziniet sava mobilā operatora frekvenci ar tehniskajām specifikācijām, kas minētas aprakstā pirms pasūtījuma veikšanas, vai sazinieties ar mums.  

Lādētājs 

Pasaulē ir tikai divi voltāžas un frekvenču pamatstandarti. Viens ir Ziemeļamerikas standarts - 120 volti ar 60 Hz frekvenci, un otrais ir Eiropas standarts - 220-240 volti ar 50Hz frekvenci. Bez dažādās voltāžas katrai pasaules daļai ir savas AC kontaktdakšas un rozetes.  

Voltāža, frekvence un rozešu veidi ļoti atšķiras, tādēļ mēs esam atraduši veidu, kā izvairīties no iespējamas vilšanās, izpakojot jauno telefonu. Visi mūsu lādētāji darbojas no 100V līdz 240V, pārklājot visus iespējamos voltāžas lielumus visā pasaulē, tiem der abas frekvences, un, protams, nosaucot savu valsti, mēs izvēlēsimies piemērotu kontaktdakšu.

 

 

  

Dualā SIM  

Jums ir darba telefons un vēl privātais? Vai vēlaties atdalīt ar darbu saistītus zvanus no privātajiem? Ir daudzi iemesli, kādēļ rodas vajadzība vai vēlme atdalīt divas telefona līnijas, un divas SIM kartes vienā ierīcē var būt daudz ērtāk, nekā nēsāt līdzi divus telefonus. Šādā veidā jūs vienmēr varat būt sazvanāms abās līnijās, ne par ko neuztraucoties. 

Ja jūs daudz ceļojat, duālā SIM ierīce būs jums ļoti ērta. Ja jūs esat ceļojis, ņemot līdzi mobilo telefonu, jūs zināt, ka reizēm nav citas iespējas, kā tikai iegādāties vietējo SIM karti zvaniem un internetam. Ko darīt tad, ja vēlaties būt sazvanāms arī uz jūsu mājas SIM karti? Ar duālās SIM telefonu jūs vienmēr varat izmantot internetu un veikt lētus zvanus, izmantojot vietējo SIM karti, taču saņemt arī ienākošos zvanus un īsziņas uz savu privāto mājas numuru. Ļoti praktiski. 

Šis ir domāts tiem, kas vēlas būt soli priekšā. Reizēm gadās, ka jūs nevarat atrast vislabāko tarifa piedāvājumu interneta lietošanai pie viena operatora, kā arī labu cita operatora tarifu zvaniem un īsziņām. Vairums no mums vienkārši rod kompromisu, izvēloties kaut ko pa vidu, taču cits veids ir iegādāties duālās SIM ierīci un izmantot abus piedāvājumus. Ja tarifu plāns neparedz mēneša maksu, un ja SIM kartes pašas par sevi ir lētas, šis varētu būt lielisks veids, kā iegūt vislabāko no abām pusēm. 

Visos mūsu mobilajos telefonos darbojas Dual Standby-SIM tehnoloģija. Dual Standby režīms ļauj abām SIM kartēm būt aktīvām un gaidīt zvanu. Ja zvans ir aktīvs vienā no SIM kartēm, otrā nav aktīva. 

Kā duālās SIM telefons pārslēdzas uz otru SIM karti un otrādi? 
Kad jūs izmantojat bezvadu mobilo telefonu ar divām SIM kartēm un veicat zvanus, pārslēgšanās starp SIM kartēm notiek vienkārši nospiežot pogu vai izdarot izvēli izvēlnē. Kad jūsu duālās SIM telefons saņem zvanus, tad darbojas princips “kas pirmais brauc, tas pirmais maļ” un persona, kas jums zvana, uzreiz tiek savienots ar jums, neatkarīgi, kurā SIM kartē saglabāti ir personas kontakti.

 

 • Latvija Latvija
 • United Kingdom United Kingdom
 • Deutschland Deutschland
 • España España
 • Ελλάδα Ελλάδα
 • Lietuva Lietuva
 • Italia Italia
 • France France
 • Polska Polska
 • Eesti Eesti
 • Suomi Suomi
 • Australia Australia
 • Canada Canada
 • United States United States
 • Austria Austria
 • Dutch Dutch
 • België België
 • Canada Français Canada Français
 • Belgique (French) Belgique (French)
EXPLORE