Getnord on üks juhtivaimatest nõudlikkude ja ohtlikkude keskkonnade GSM kommunikatsiooni arendajatest, ja pakkub kõige tehnoloogiliselt-komplekteerivaimaid ja tugevdatuid mobiiltelefone ja tahvelarvuteid, milliste korpuss on vastupidav ja veekindel.
Kõik tooted on nüüdisaegsete tehnoloogiatega varustatud, ja rahvusvaheliste testimise kriteeriumitele (nagu MIL-STD 810G, IP tasemed (IP57, IP67, IP68)) vastavad. Getnord tooted on paljude kasutamisviiside kasutamiseks sobilikud: piiride kaitse, õiguskaitse, avalik ohutus, valdkondade teenindus, nafta ja gaas, telekommunikatsioonid, transport, tootmine ja mobiilne tööjõud. Getnord pakkub suurepärast, kohandatud teenindust selleks et muutuvaid erinevate vertikaalsete turusegmentide nõudeid rahuldada.
Getnord kasutab ostjale orienteerituid, tehnika edendamise, teenindust prioriteedina kasutamise strateegiat; hoiab loomingulist vaimu, kontsentreerub tööstuse rakendamisele; pakkub oma ostjatele täielikuid tooteid ja lahendusi ja nüüd sai üks juhtivaimatest veekindlate mobiilseadmete tootjatest.
Mis on vastupidav?
On lihtne mõista, et tänapäevased mobiiltelefonide tootjad on kriiskavate lisade (nagu superkiir telefoniraamat, äppid, kõrgetehnoloogilised kaamerad) lisamisest huvitatud, ja hea väljanägemine on tähtsam kui telefoni või tahvelarvuti arendamine ning see on mitmete tõsiste kuritarvituste põhjus. Aga tugevdatud mobiiltelefonid ja tahvelarvutid on tavalise kasutamise jaoks tehtud. See on eelis, isegi kui Te veedage oma aega mägironimise, surfamise või teiste ekstreemsportide tegemisel.
Meie tugevdatude seadmete suurim osa on kriiskavalt värvitud selleks et Teil oleks võimalik neid otsida juhul kui ese on maha pillatud; võtke seda lisana arvesse, isegi kui kollane värv ei ole Teie lemmik jume.
Kui Te olete mobiilne töötaja, laotöötaja või tööstuse töötaja, igal juhul Te loodate oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti peale ja soovite et Teie seadme oleks töökindel, side oleks kindel ja stabiilne ning andmete ühendus oleks hea. Me teeme mobiiltelefone võttes arvesse töötajate töötamisviisi ja pakkume kõvadust, töökindlust ja võimsat jõudlust, mis tagab töökestvust ja võimaldab Teile oma tööd efektiivselt ja tõhusalt teha.
Kui Te olete tugev, kodust väljas inimese tüüp, siis Teile sobib telefon, mis saaks Teiega reisimise ajal kaasa olla. Mõned mobiiltelefonid ja tahvelarvutid on kodust väljas ja linnast väljas kasutamiseks rohkem sobilikud kui teised seadmed. On hea idee et Teil on võimalik kasutada seadmet, mis on tehtud spetsiaalselt nii et vastupidav olla. Need telefonid ja tahvelarvutid on seadmed, mis on alati heas seisukorras igal juhul kui Te töötate linnast väljas või vaadate oma vaba aega aktiivselt; kui ekstreemilm on ootamatu, või kui Teil on vaja oma sugulastega kodutööd või remonti teha.
Kuidas me testime oma seadmeid?
Te olete vaadanud mõned huvitavaid videoid, millistes me viskame tugevdatuid telefone betoonisegistitele, kasutame tugevdatuid telefone akvaariumide sees või viskame neid maapinna peale. See näitab seadmete reaalset vastupidavust, aga kuidas me testime oma seadmeid laborites? Allpool saate leida mõned rahvusvahelise testimise standardeid ja norme, milliste vastavalt on võimalik tugevdatuid telephone karmides keskkondades kasutada.
|
IP Standardid Ingress Protection (IP) standardides kasutatakse kahte numbreid selleks et kirjeldada kuidas iga konkreetne seadme on tolmu ja vee eest kaitstud. Esimene number (1 kuni 6) mõõdab tolmu eest kaitset; teine number (1 kuni 8) mõõdab vee eest kaitset. Osaliselt Tugevdatud Mobiilseadmed Osaliselt tugevdatud telefonid on karmiliseks kasutamiseks sobilikud, aga need seadmed ei ole täielikult vee ja tolmu eest kaitstud. Osaliselt tugevdatude pihuseadmete suurim osa on IP standardiga IP54. See tähendab et seadme on kaistud, aga toode ei ole hermeetiline, ei ole tolmu eest kaistud. Seadme pidab ainult lihtsatele pritsmetele vastu, aga see ei ole pihustitele või sukeldumisele vastupidav. Mõned, aga mitte kõik tugevdatud pihuseadmed on mõnede MIL-STD-810F standardidele vastavad, aga need seadmed ka ei ole sukeldumisele või tolmule vastupidavad. Ülitugevdatud Mobiilseadmed. Ülitugevdatud pihuseadmed on IP67 või IP68 standardidele vastavad, see tähendab et need seadmed on hermeetilised ja pidavad lühiajalisele sukeldumisele vastu. Seadmed on testitud ka MIL-STD-810F akutestidega, milliste kuulub: pritsmed, vibratsioon, sukeldumine ja temperatuuri äärmused. |
MIL-STD-810F Meetod 500.4- Nõrk Surve
Nõrk Surve (altituud) testid määravad materjalide osa nõrge survelise keskkonnale vastupidavust ning selles keskkonnas opereerimise võimalust. Test määrab ka materjalide osa kiirte surve muutustele vastupidavust.
MIL-STD-810F Meetod 501.4- Kõrge Temperatuur
Kõrged temperatuurid saavad ajutiselt või püsivalt pihuarvuti tööjõudlust halvendada, sest et temperatuur mõjutab ja muutub karkassi ja sisemiste komponentide füüsikalisi omadusi või mõõduid.
MIL-STD-810F Meetod 502.4-Madal Temperatuur
Äärmiselt madalad temperatuurid tekitavad üldiselt kõikide põhiliste materjalide osa kahjulikke mõjusid. Testiseadmete madala temperatuuriga keskkonna sisse panemine saab ajutiselt või püsivalt seadme opereeerimist halvendada, sest et see muutub karkassi ja sisemiste komponentide füüsikalisi omadusi. Nii, madala temperatuuri test peab läbimõeldud olema igal korral kui testiseadme on standardi allpool oleva temperatuuri keskkonna sisse pandud.
MIL-STD-810F Meetod 503.4-Temperatuuriline Šokk
Äkilise, ekstreemtemperatuuri muutustega keskkonna sisse panemine saab ajutiselt või püsivalt seadme opereeerimisele mõjutada. Temperatuurilise šoki testid tehakse selleks et määrata materjalide osa äkiliste temperatuuri muutustele vastupidavust, ning kontrollida, kas on võimalik sel juhul seadmeid ilma füüsilise kahjuta või tööjõudluse halvenemiseta kasutada.
MIL-STD-810F Meetod 506.4-Vihm
Vihma testid tehakse selleks et määrata kaitsekatete efektiivsust, ning kontrollida, kas kate sees olev seadme on vihma läbistamise eest kaitstud. Vihma test määrab ka seadme tööjõudluse nõutele vastavust, ja kontrollib, kuidas seadme opereerib enne ja pärast vihma sisse panemisest.
MIL-STD-810F Meetod 507.4-Niiskus
Niiskus saab füüsilise ja keemilise kahju mõneid tüüpe tekitada. Selle kuulub: pinna efektid nagu korrosioon ja orgaaniline kasv nagu hallitus ja rooste; niiskuse läbistamine, mis muutub materjali mõõdud; ja kondensatsioon, mis mõjutab elektrilisele või mehaanilisele tööjõudlusele.
MIL-STD-810F Meetod 510.4-Liiv ja Tolm
Liiva ja tolmu test sisaldab kahtesid protseduure. Väikeste osakeste protseduur (tolm ja peenliiv) tehakse selleks et määrata varustuse tolmu osakestele vastupidavuse võimalust (tolmu osakesed saavad pragudesse ja ühendamise sõlmidesse läbistada). Puhumise liiva test tehakse selleks et määrata varustuse puhumise liiva keskkonna sees hoidmise ja kasutamise võimalust. Selleks et puhumise liiva testi tulemus oleks positiivne, protsess tuleb ilma hõõrdumisega (erosiooniga) või suurte, teravate servadega olevate osakeste ummistumise efektiga tekitatude tööjõudluse, efektiivsuse, töökindluse ja hooldatavuse kaotusteta olla.
MIL-STD-810F Meetod 512.4- Sukeldamine
Sukeldamistest on mõeldud opereeritavate ja mitte opereeritavate seadmetele, millised testitakse osalise või täeliku sukeldamisega. Mõnedel juhtudel selline test tehakse koos vihmatestiga (Meetod 506.4) selleks et kontrollida kas seadme on veekindel või mitte. See on aktsepteeritav, sest et materjalide osa konfiguratsioon on mõlemates juhudes seesama, ja vee läbistamise meetod on hästi arusaadav. Aga meil on dokumenteeritud situatsioonid, millistes pihusti mõju tekitab vee üle tihendeid pumpamist vihmatesti käigus. See ei tekki sukeldamisetesti käigus, milles tihendid on staatilise rõhuga tugiplaadile tihedalt kinnitatud. Sel põhjusel mõlemad vihma ja –sukeldamisetestid peavad tehtud olema.
MIL-STD-810F Meetod 514.5-Vibratsioon
Vibratsioonitestimine tehakse selleks et määrata varustuse kohaletoimetamise käigus oleva vibratsiooniga ja tüüpilise keskkondadega tekitatude stressile vastupidavust.
MIL-STD-810F Meetod 516.5-Šokk
Šokitestid tehakse selleks et kontrollida, kas materjalide osa pidab suhteliselt harva, ebaregulaarseid šokkidele või normaalse kasutamise käigus ja transpordis juhtuvatele ajutistele mööduvatele vibratsioonidele vastu. Šokitestid tehakse ka selleks et seadme haprust mõõta, nii on võimalik spetsiaalset pakki disainida juhul kui see on nõutav. Mehaanilised šokkid sunnivad seadmet mõlemalt poolt sunnitude ja naturaalse sagedusel reageerida.
Üle maailma kasutus
Ei ole SIM lukku Mobiiltelefonide poodide suurim osa ergutab mobiiloperaatori ostjaid et nad kasutaksid operaatori teenuseid pikaajaliselt. Lihtsaim tehniline viis et seda teha on SIM kaardi vahetust võimatu tegemine. See nimetakse ka “simlukk” või võrgu lukk, SIM lukk on mõeldud selleks et ostjad, kes ostavad telefoni konkreetsest firmast, kasutaksid ka antude firma teenuseid. Kui kaart on lukustatud, siis on võimalik seda kasutada ainult antude firma teenustevaliku piires või konkreetse regiooni piires. Meil on erinev viis, meie tugevdatude telefonide 100% üldse ei olnud mitte kunagi lukustatud. Meie seadmed opereerivad tüüpilise SIM kaardi kasutades. |
Sagedus
GSM mobiiltelefonid ja GSM funktsiooniga tahvelarvutid saavad neljade erinevate sagedusala tüüpide piires opereerida: 850 megahertsi (MHz), 900 MHz, 1800 MHz ja1900 MHz, riikide sõltuvalt. Iga Mobiiloperaator pakkub üht sagedusala tüüpi või tüüpe valikut, aga tavaliselt operastorid pakkuvad 850/1900 MHz või 900/1800 Mhz kombinatsioone. Meie telefonid opereerivad kõikide loetletude sagedusala tüüpide piires.
Kui rääkime 3G ja 4G kohta, siis see teema on natuke keerulisem. Me alati soovitame Mobiil operaatorilt nende 3G või 4G standardidest küsida või vaadata UMTS võrkude loendit online http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UMTS_networks. Palume Teid peale tellimuse vormistamisest või meiega kontakteerimisest võrreldada Teie operaatori sagedust tehniliste omadustega, mis on kirjelduses loetletud.
Laadija
Maailmas on kaks pinge- ja sageduse põhistandardeid. Esimene on Põhja-Ameerika standard: 120 voltid ja 60 Hz sagedus; teine on Euroopa standard: 220-240 voltid ja 50 Hz sagedus. Aga ikkagi iga maailma osas on oma vahelduvvoolu pistikud ja pistikupesad.
Pinge, sagedus, ja seina pistikupesade tüüpid on erinevad, aga meil on telefonide varustamise sobiv variant selleks et võimalikku pettumust vältida. Kõik meie laadijad saavad opereerida alustades 100V kuni 240V, nii meie laadijad on iga maailma võimaliku pinge tüüpile sobilikud, mõlemad tüüpid on kokkusobivad, aga küll palume Teid oma riiki meile teatada ning me valime Teie jaoks sobivat seinapistikut.
|
Kaksik SIM Kas Teil on töö telefoninumber ja privaatne telefoninumber? Kas Teil on vaja Teie äri- ja privaatseid kõnesid erineda? On palju põhjusi selleks et Te vajate kahtesid erinevaid liine, ning ühes seadmes olevad kaks SIM kaartid on mugavam kui vajadus kahtesid telefone alati ja kõikjal Teiega kaasa viima. Kai Te kasutate ühes seadmes kahtesid SIM kaarte, siis Te olete alati mõlemal liinidel kättesaadav, Te ei pea mugavusest muretsema. Kui Te olete aktiivne reisija, siis kaksik SIM seadme on Teie situatsioonile väga sobilik ja mugav. Kui Te reisisite kunagi oma mobiiltelefoni võttes, siis Te teate et mõnikord Teil on ainult üks võimalus – Te peate kohalikku SIM kaarti andmete kasutamiseks ja helistsmiseks kasutama. Aga mis siis kui Te soovite sama ajal ka oma koduliinile kättesaadav olla? Kui Te kasutate kaksik SIM telefoni, siis Teil on võimalik andmeid kasutada ja helistada odavalt kohalikke SIM kaarti kasutades, ja sama ajal Te saate oma kodunumbri sissetulevate kõnedele ja SMSidele kättesaadav olla. See on väga mugav. See on mõeldud inimestele kes soovivad midagi rohkem saada. Mõnikord Teil on hea andmete kasutamise pakkumine ühelt operaatorilt, ja teine suurepärane kõnede ja SMSide pakkumine teiselt operaatorilt. Inimeste suurim osa kasutavad midagi keskmist, aga teine võimalus on kaksik SIM seadmet kasutada ja kahtesid pakkumisi nautida. Kui pakkumise plaani vastavalt Te ei pea kuumakset maksma, ja kui SIM kaartid ostmine ei võta liiga palju, siis see on suurepärane võimalus ning Te saate kahtede pakkumiste perimaid eeliseid kasutada. Kõik meie telefonid on Kaksik Ootamisrežiimi SIM-tehnoloogiaga opereeritud. Kaksik Ootamisrežiim võimaldab kahtede sim kaartidele kõne ootamisrežiimis olla. Kui üks sim kaart võtab kõnet vastu, siis teine sim kaart on sel ajal mitte aktiivne. Kuidas toimub kaksik sim telefoni kaartide vahel ümberlülitamine? Kui Te kasutate kaksik SIM kaartidega mobiiltelefoni, siis tavaliselt tuleb nupu vajutada või teha menüü valikut selleks et konkreetsest sim kaardist kõnet teha. Kui Teie kaksik sim mobiiltelefon võtab kõnesid vastu, siis sel juhul on lihtne reegel: kes on esimene, siis on vastu võtnud koheselt, see tähendab et helistaja, kes kontakteerub Teiega esimesena, räägib Teiega esimesena, SIM kaarti detailide sõltumata. |