Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

Your Feedback is Welcome!

Email
Subject
Message
Open/Close
You are here: Home Home

My Account

Open/Close

Getnord Walrus

GETNORD WALRUS. Paprastas ir patikimas komuninavimo įrankis tikriems profesionalams.

Mūsų klasikinis modelis dabar turi naujus privalumus: IP68, 10m. šviečiantį žibintuvėlį, SOS funkciją ir žingsniamatį. Walrus telefonas - tai standartinių funkcijų telefonas ypač tvirtame korpuse.

Getnord Walrus

GETNORD CAT. Rankoje lengvai telpantis sustiprintas išmanusis telefonas.

Nors mobilusis pasaulis tampa išmanus, ši tendencija dar beveik nepalietė darbui skirtų telefonų. Jei Jums yra būtinos išmanaus telefono galimybės dirbant sunkiomis sąlygomis, šis telefonas skirtas Jums.  

onyx onblack

GETNORD ONYX. Atsparusis 4G telefonas metalu sustiprintame korpuse.

Naujausio LTE standarto telefonas su ypatingai tvirtu metalu sustiprintu korpusu ir įspūdingo dydžio 4000mAh baterija. Plonas ir patogus darbo įrankis patiems reikliausiems profesionalams. Testuotas pagal MIL-STD-810G ir IP68 standartus.

Getnord Lynx Walkie Talkie phone

GETNORD THOR. Pažangus išmanusis telefonas/planšetė, PMR nešiojama radijo stotelė ir NFC – viskas viename tvirtame korpuse.

Sujungtu išmaniojo telefono ir planšetės funkcionalumu, Getnord Thor galima panardinti į vandenį, jis yra patvarus, turi didelį penkių colių ekraną, integruotą PMR nešiojamą radijo stotelę, NFC ir pažangią QuadCore platformą.

Ruggpad7

GETNORD RUGGPAD7. Planšetinis kompiuteris kitaip: Atsparus smūgiams ir vandeniui.

Pamirškite tas sunkias pramonines planšetes su "akmens amžiaus" operacinėmis sistemomis ir techniniais parametrais. Getnord Planšetėse naudojami progresyviausios ir galingiausios platformos bei naujausios Android versijos. Mes taip pat neskelbiame kainos "nuo..." -  kiekviena Getnord planšetė turi Wifi, 3G, IP67, and pilną atminties kiekį.