Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

Your Feedback is Welcome!

Email
Subject
Message
Open/Close
You are here: Home Modeliai Getnord Walrus

My Account

Open/Close

Getnord Walrus (naujas)


Telefonas skirtas skambinti

Esate iš tų žmonių, kurie daiktus naudoja pagal jų paskirtį? Taip, išmanieji telefonai gali perskaityti el.paštą ar atverti jums internetą, tačiau tai daryti patogiau kompiuteriu. Kad ir kaip tobulėtų naujieji liečiamieji mygtukai, klasikinio telefono jie kol kas nenugalėjo. Skambinti patogiausia paprastu delne teplančiu telefonu su patogiais, tikrais mygtukais.

getnord walrus keys 


Tuo metu, kai kiti gamintojai linksta vien tik prie išmaniųjų telefonų, mes vis dar kuriame bei gaminame telefonus su mygtukais ne tik klientams, kurie daiktus naudoja pagal paskirtį, bet ir tikriems profesionalams. Išmanieji telefonai, be jokios abejonės yra pažangu, tačiau jie yra beverčiai naudojant šaltose ir drėgnose patalpose. Lietimui jautrus ekranas blogai veikia mūvint darbo pirštines. Dėl šių priežasčių profesionalai mieliau renkasi laiko patikrintus produktus.

getnord walrus ip68IP68

Specialus Dual Injection Moulding būdu pagamintas Getnord Walrus korpusas sujungia kieto polimero ir apsaugančios nuo smūgių gumos savybes į vieną tvirtą lydinį. JAV Karinis standartas MIL-STD-810G reikalauja, kad įrenginys atlaikytų mėtymą ant kieto lygaus pagrindo iš 1.22m aukščio 26 kartus. Mes savo laboratorijoje telefoną mėtome iš 1.8m aukščio.


Specialios technologijos, tokios kaip, hermetiškas korpusas, tarpikliai, po vandeniu galintys veikti garsiakalbiai ir, svarbiausia – kiekvieno telefono hermetiškumo testas gamybinėse linijose užtikrina IP68 apsaugos klasę. O tai 2 metrai po vandeniu pusei valandos. Bet kuriam kitam mobiliajam telefonui būtų galas jei įmestumėte jį į vandens gelmes, Getnord Walrus – ne!
getnord walrus sos

SOS

Darbas lauke, sudėtingomis sąlygomis visada susijęs su rizika. Telefonas – tai pirmoji priemonė išsikviesti pagalbą. Mes suprantame kiekvienos sekundės svarbą ypatingais atvejais, todėl sukūrėme specialią Getnord Walrus SOS sistemą, skirtą pavieniui dirbantiems žmonėms.


Tuo metu, kai reikia kuo greičiau surinkti numerį, telefono ekranas gali būti nešvarus, nematomas per dulkes ar tiesiog sudužęs. Viskas ką turite žinoti – tai raudonas SOS mygtukas pačiame telefono centre. Nekreipkite dėmesio kas rodoma ekrane, nesvarbu ar telefonas atrakintas ar užrakintas, tiesiog spauskite SOS kritiniu atveju ir telefonas automatiškai ims skambinti paeiliui į 3 užprogramuotus SOS numerius ir visiems kartu išsiųs jūsų pagalbos žinutę.
Tikras žibintuvėlis

 

Telefonas visada po ranka, o žibintuvėlis jame tiesiog genialu. Sakote tos mažos lemputės tik žiba, bet ne šviečia, o tam kad jas įjungti reikia mintinai išmokti meniu punktus? Pabandykite Getnord Walrus. Mūsų telefone sumontuotas tikras žibintuvėlis su veidrodiniu reflektoriumi. Tamsoje jis apšviečia kelią 10m į priekį. Tam kad įjungti žibintuvėlį, mes sukūrėme tam atsirą mygtuką, kuris veikia net esant užrakintam telefonui.


walrus-torch

getnord walrus beltclip

  

Žingsniamatis

 

Sveikame kūne sveika siela! Paprasčiausias būdas nusikratyti nereikalingų kilogramų yra bėgiojimas arba tiesiog vaikščiojimas. Getnord Walrus integtuotas žingsniamatis yra puiki priemonė matuoti nueitų per dieną žingsnių skaičių. Paprasčiausiai prisekite telefoną prie diržo – komplekte rasite specialų laikiklį, įjunkite žingsniamatį šone esančiu mygtuku ir pradėkite judėti.


walrus asahi

Nesubraižomo ekrano nebūna – bet mes turime išeitį

Telefonų gamintojai giriasi savo “Gorilomis”, tačiau ar jums kada nors teko matyti nebenaujo telefono ekraną, neturintį nei vieno įbrėžimo? Mes netikime “nesubraižomais” stiklais, žinome kokiomis sąlygomis tenka dirbti mūsų klientų telefonams ir radome išeitį. Nepriklausomai, kas tiekia ekranus mūsų telefonams – Corning Gorilla ar kitas gamintojas, mes papildomai juos dengiame tikro grūdinto stiklo apsauga. Specialus japonų Asahi stiklas, kurį naudojame ekrano apsaugai yra 9H kietumo pagal Moso skalę (palyginimui, kietesnis yra tik deimantas – 10H), turi ypatingai gerą pralaidumą šviesai, todėl yra nepastebimas ir neturi jokios įtakos naudojantis lietimui jautriu ekranu.

 

O štai mūsų išeitis – jei vis dėl to per ilgą laiką sugebėsite subraižyti Asahi stiklą – galite jį pasikeisti! Ekrano apsauga yra paprastai nuimama ir dar paprasčiau uždedama. Originaliame GETNORD ekrano apsaugos rinkinyje rasite reikiamas priemones, instrukciją ir Asahi stiklą. Kelios minutės ir jūsų Getnord telefono ekranas vėl kaip naujas. Spalva

Juoda su geltonais intarpais. Ryškios spalvos intarpai leidžia lengviau pastebėti telefoną pametus lauke arba darbinėje aplinkoje


ip68 mil std

Sustiprinimas

Testuotas panardinant į 2m. gylį 30min. pagal IP68 reikalavimus.

Testuotas smūgiams, mėtant telefoną 26 kartus įvariais kampais iš 1.22m aukščio ant betoninio pagrindo pagal MIL-STD-810G, IEC 60028-2-31 ir GB/T2423.8 reikalavimus.

Testuotas smulkių dulkių kameroje pagal IP68 ir MIL-STD-810G reikalavimus. Visiškai nepralaidus dulkėms.

Testuotas žemoje temperatūroje, aukštoje temperatūroje ir staigiam temperatūros smūgiui pagal MIL-STD-810G reikalavimus.


getnord walrus measurements

Dydis

Aukštis 125 mm

Plotis 57 mm

Gylis 21 mm

Svoris 155 g


Ekranas

Ekrano dydis 2.2”, QCIF raiška

LCD TFT technologija

Asahi Glass grūdinto stiklo atnaujinama danga


getnord walrus dualsim

SIM ir GSM

Dvi SIM kortelės, dirbančios Dual SIM Dual Standby režimu

SIM1 Micro-SIM, SIM2 Mini-SIM (įprasta SIM) standartai

Suderinamas su mobiliuoju parašu

Telefonas nepririštas prie jokio operatoriaus veikia visuose GSM tinkluose

TÜV SÜD BABT organizacijos aprobuoti IMEI numeriai

Quad Band 2G 850/900/1800/1900 Mhz – suderinamas su visų pasaulio ryšio tiekėjų dažniaisGetnord walrus chipset

Procesorius

Mediatek MT6260D


Atmintis

64MB RAM + 64MB ROM

Atmintį galima išplėsti iki 8GB standartinės MicroSD kortelės pagalba


Sąsajos

Bluetooth v3.0 iki 3Mbps grečio

Micro USB 5 pin


Kamera

1.3 Mpx kamera galinėje telefono dalyje


Garsas ir vaizdas

Galingas 20mm skersmens vandeniui atsparus garsiakalbis

MP3 failų atkūrimas

Grojaraščių sudarymas. Automatinis grojaraščių generavimas

Vaizdo įrašymas


Battery1700

Baterija ir autonomiškumas

Li-ion 1700mAh 3.7V baterija

Maksimali budėjimo trukmė 350 val.

Maksimali pokalbio trukmė 9.5 val.


Pagrindinės funkcijos

Skambinimas ir skambučių priėmimas

Skambučių centras

Telefonų knyga

Pranešimai

Multimedija

Pramogos ir žaidimai

Failų tvarkytuvė

Kalendorius

Žadintuvas

Užrašinė

GPRS internetas


Papildomos funkcijos

SOS pranešimų sistema su 3 pagalbos numeriais

Galingas atskiru mygtuku įjungiamas 10m žibintuvėlis

Integruotas žingsniamatis

Integruotas diktofonas

FM radijas su SINAD triukšmo slopinimo sistema. Veikia neprijungus ausinių

Judesio jutiklis. Leidžia valdyti įvairias funkcijas.


Kalbos

Lietuvių, Anglų, Prancūzų, Ispanų, Italų, Vokiečių, Rusų, Graikų.


getnord walrus inthebox 

Komplektacija

Telefonas

Baterija

Atsuktuvas

USB kabelis

500mA 5V USB kroviklis

Ausinės su laisvų rankų įrangos funkcija

Laikiklis tvirtinimui prie diržo

Naudojimo instrukcija


   

GETNORD WALRUS telefoną galite pamatyti ir įsigyti visuose TELE2 salonuose