Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

Your Feedback is Welcome!

Email
Subject
Message
Open/Close
You are here: Home Apie Getnord

My Account

Open/Close

 Getnord Logo

Būdama viena žymiausių GSM komunikacijų bendrovių, gaminančių mobilaus ryšio įrenginius ypatingai sunkioms darbo sąlygoms, Getnord tiekia naujausius ir pažangiausius telefonus ir planšetinius kompiuterius, talpindama juos į aplinkos poveikiui, smūgiams ir drėgmei apsaugotą formą.

Visi Getnord produktai kuriami pritaikant naujausias mobiliųjų įrenginių inovacijas ir yra testuojami pagal griežčiausius tarptautinius kriterijus, tokius, kaip MIL-STD 810G, IP atsparumo klasės (IP67, IP68, IP69). Getnord sustiprinti įrenginiai randa savo paskirtį daugelyje sričių: gynyboje, teisėsaugoje, viešajame saugume, kelių tvarkymo įmonėse, miškininkysėje, jūreivystėje, statybose, transporto įmonėse, kasyboje, gamyboje. Getnord teikia puikų servisą, pritaikytą konkrečių rinkos segmentų poreikiams.

Vedama  strategijos “gerai žinoti kliento poreikius, pritaikyti inovacijas ir teikti puikų servisą”, nuolatos kurdama ir matydama kelis žingsnius į priekį, orientuota į sudėtingus pramoninius sprendimus, Getnord kompanija tapo viena iš pačių žymiausių sustiprintų pramoninių telekomunikacijos įrenginių tiekėįų pasaulio rinkoje. 

 

Kas yra sustiprinti telefonai? 

Nesunku suprasti, kad šių dienų telefonų gamintojai labiau suinteresuoti aprūpinti savo gaminius akį veriančiomis funkcijomis, tokiomis, kaip super greita telefonų knygelė, programėlės ir HiTec kameros bei suteikti įspūdingą išvaizdą, užuot rūpinęsi telefono patvarumu. Tiems, kurių kasdieninė veikla baigiasi biuro ar namų ribose, greičiausiai pakaks įprastų telefonų, tačiau jei Jūs nuolatos dirbdami ar aktyviai pramogaudami susiduriate su sudėtingomis lauko sąlygomis, esame įsitikinę, kad ne kartą sprendėte dilemą - palikti telefoną ir likti be ryšio ar rizikuoti jį sugadinti. Sustiprinti telefonai pritaikyti dirbti ten, kur nuolatinė drėgmė, šaltis ir smūgių tikimybė. Tai Jūsų darbo įrankis, skirtas komunikavimui. Žinoma, sustiprinti telefonai sukurti ne grožiui, o negailestingam naudojimui. 

Dauguma sustiprintų telefonų turi ryškius geltonos ar oranžinės spalvos intarpus, leidžiančius lengvai rasti telefoną jį numetus. Laikykite tai privalumu, net jei geltona spalva nėra Jūsų mėgstamiausia. Praėjo laikai, kai sustiprintus telefonus gamino vienas gamintojas ir jie buvo minimalių techninių galimybių, šiendien egzistuoja daug firmų, besispecializuojančių šioje srityje, todėl asortimente šalia paprastų, tik esmines funkcijas turinčių aparatų egzistuoja Anroid išmanūs sustiprinti telefonai, kurie galimybėmis nei kiek nenusileidžia naujausiems žymiausių kompanijų gaminiams. 

Jei esate ekstremalių nuotykių mėgėjas, Jums reikia telefono, atitinkančio Jūsų būdą. Perskaitykite telefonų specifikacijas ir įsitikinsite, kad kai kurie modeliai sukurti kaip tik Jums. Jūs ne tik nesuksite galvos dėl savo telefono plaukiodami valtimi, kopdami į kalnus ar tiesiog užklupus smarkiai liūčiai, bet ir rasite Jums naudingų funkcijų - GPS, žemėlapius, integruotą radijo stotelę.

Kaip testuojami sustiprinti telefonai?

Produktų puslapiuose Jūs matėte įspūdingus klipus apie tai, kaip mes baudžiame telefonus betono maišyklėse, bandome paskambinti žuvims akvariume ar mėtome ant žemės. Tai akivaizdžiai iliustruoja telefonų patvarumą, tačiau kaip mes juos iš tikrųjų testuojame laboratorijose? Apačioje keletas iš daugelio tarptautinių standartų, patvirtinančių mobilių įrenginių galimybę veikti sudėtingiausiomis aplinkos sąlygomis:  

 

  

IP Apsaugos klasė 

Apsaugos klasė (Ingress Protection - IP) apibūdinama dviem skaičiais, iš kurių pirmas nurodo apsaugą nuo dulkių (nuo 1 iki 6), antras apsaugą nuo vandens patekimo į įrenginio korpuso vidų (nuo 1 iki 8). 

Dalinai sustiprinti telefonai 

Dalinai sustiprinti telefonai gali veikti sudėtingesnėmis sąlygomis, nei įprasti telefonai, tačiau jie nėra visiškai apsaugoti nuo dulkių ir vandens. Dauguma dalinai sustiprintų telefonų turi apsaugos klasę IP54. Tai reiškia, kad telefonas yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų, tačiau nėra visiškai hermetiškas. Telefonui nieko atsitiks lyjant lietui, tačiau jis bus sugadintas pilnai panardinus į vandenį. Dalinai sustiprinti telefonai atitinka kai kuriuos MIL-STD-810F standartus, dažniausiai tuos, kurie susiję su atsparumu smūgiams ir virpesiams. 

Ultra atsparūs telefonai 

Ultra atsparūs telefonai turi IP67 apsaugos klasę, kuri reiškia, kad jie visiškai apsaugoti nuo vandens, dulkių ir gali nesugesdami atlaikyti visišką panardinimą skystyje neilgam laikui. Jie taip pat testuojami pagal visą MIL-STD-810F standarto metodiką, įskaitant smūgius, virpesius, panardinimą ir temperatūros ekstremumus.

MIL-STD-810F Metodas 500.4-Žemas slėgis

Žemo slėgio kameroje nustatoma ar įrenginys yra atsparus ir gali veikti žemo slėgio sąlygomis. Testas taip pat nustato ar atsparumą dažnam slėgio pokyčiui.  

MIL-STD-810F Metodas 501.4-High Temperatūra 

Testuojama ar aukšta temperatūra laikinai arba visam laikui nesutrikdo telefono funkcijų, keisdama fizines įrenginio savybes, korpuso ar vidinių komponentų formą. 

MIL-STD-810F Metodas 502.4-Žema temperatūra 

Labai žema temperatūra gali turėti neigiamą poveikį beveik visoms konstrukcinėms medžiagoms. Tiriama ar žema temperatūra laikinai arba visam laikui nesutrikdo telefono funkcijų, keisdama fizines įrenginio savybes, korpuso ar vidinių komponentų formą. 

MIL-STD-810F Metodas 503.4-Temperatūros smūgis 

Staigus temperatūros pokytis dideliame temperatūros intervale gali laikinai ar visam laikui sutrikdyti įrenginio funkcijas. Tiriama ar temperatūros smūgis laikinai arba visam laikui nesutrikdo telefono funkcijų, keisdama fizines įrenginio savybes, korpuso ar vidinių komponentų formą. 

MIL-STD-810F Metodas 506.4-Lietus 

Lietaus testas nustato apsauginių dangtelių ir kitų apsauginių elementų galimybes apsaugoti telefoną nuo lietaus patekimo į korpuso vidų. 

MIL-STD-810F Metodas 507.4-Drėgmė 

Tiriama ar drėgmė neturi žalingos fizinės ir cheminės įtakos, įskaitant korozinius pavišiaus efektus bei orgaines apnašas; ar drėgmės prasiskverbimas nekeičia medžiagų savybių. ar nesusidaro kondensatas, neigiamai veikiantis telefono funkcijas. 

MIL-STD-810F Metodas 510.4-Smėlis ir dulkės 

Smėlio ir dulkių testas susideda iš dviejų dalių. Mažų dalelių (dulkių ir smulkaus smėlio) procedūra nustato telefono atsparumą smulkių dalelių patekimui į korpuso vidų per plyšius, sujungimus ir įvaitias angas. Pučiamo smėlio testas atliekamas pučiant smulkias aštrias daleles ant telefono paviršiaus. Įrenginys neturi keisti savo efektyvumo, patikimumo ir techninių savybių dėl pučiamo smėlio sukeltos erozijos. 

MIL-STD-810F Metodas 512.4-Panardinimas 

Panardinimo testas atliekamas su įjungtais veikiančiais ir išjungtais telefonais trumpam juos dalinai ar visiškai panardinant į skystį. Kai kuriais atvejais šis testas gali pilnai pakeisti lietaus testą (Metodas 506.4).  

MIL-STD-810F Metodas 514.5-Virpesiai 

Virpesių (vibro) testas atliekamas nustatyti telefono atsparumą periodiniams virpesiams, atsirandanties transportavimo metu arba tipinėmis naudojimo sąlygomis. 

MIL-STD-810F Metodas 516.5-Smūgiai 

Smūgių testas atliekamas apkraunant telefoną sąlyginai nedidelio dažnio, nesikartojančiais smūgiais, kurie gali atsirasti transportavimo ametu arba tipinėmis naudojimo sąlygomis.

 

Panaudojimas visame pasaulyje

Jokių SIM-Lock  

Daugelis mobiliųjų telefonų pardavėjų skatina savo pirkėjus likti ilgam laikui prisirišus prie savo mobiliojo ryšio operatoriaus. Paprasčiausias būdas tai paradyti yra atimti galimybę keisti telefono SIM kortelę. Kitaip žinomas kaip SIM kortelės užrakinimas arba telefono pririšimas“, šis metodas užtikrina, kad pirkėjas nusipirkęs mobilųjį telefoną iš vienos įmonės ir toliau naudosis tos įmonės paslaugomis. Jeigu nėra atrakinta, tokia kortelė veiks tik vieno mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle ar tik vienoje apibrėžtoje teritorijoje.  

Mes šito metodo niekuomet netaikome, 100% mūsų Sustiprintų telefonų niekada nebuvo pririšti. Jie veiks su bet kokia standartine 25 mm × 15 mm SIM kortele.

 

Dažniai 

GSM mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai su GSM funkcija gali dirbti keturiose skirtingose dažnių juostose: 850 megahercų (MHz), 900 MHz, 1800 MHz ir 1900 MHz, priklausomai nuo šalies. Kiekvienas mobiliojo ryšio operatorius turi viena standartinę dažnių juostą arba jų rinkinį, bet paprastai jie naudoja 850/1900 MHz arba 900/1800 Mhz kombinacijas. Mūsų telefonai palaiko visas šias dažnių juostas. 

Viskas tampa sudėtingiau, kuomet turima reikalų su 3G ryšiu. Europoje, Azijoje ir Afrikoje dauguma 3G UMTS ryšio operatorių naudoja 2100 MHz juostą, tačiau Amerikos žemynuose šie dažniai yra retai naudojami. Todėl mes visuomet patariame pirma sužinoti savo mobiliojo ryšio tiekėjo naudojamą 3G standartą arba šį UMTS tinklų sąrašą pažiūrėti internete http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UMTS_networks . Prieš užsisakydami mūsų prekes, palyginkite savo 3G ryšio tiekėjo dažnius su 3G dažniais pateiktais mūsų aprašyme arba šiuo klausimu susisiekite su mumis. 

Įkroviklis 

Pasaulyje tiekiamai elektrai yra du pagrindiniai įtampos ir dažnio standartai. Vienas yra 120 voltų įtampos 60Hz dažnio Šiaurės Amerikos standartas, o kitas – 220–240 voltų ir 50Hz dažnio Europos standartas. Be skirtingų įtampų, įvairiose pasaulio vietose egzistuoja ir skirtingi kintamosios įtampos kištukų ir rozečių tipai.  

Įtampa, dažnis ir elektros rozetės tipas daug kur skiriasi, todėl radome būdą kaip padaryti, kad būtų išvengta nusivylimo išpakavus naują telefoną. Visi mūsų įkrovikliai gali veikti plačiame įtampų diapazone nuo 100V iki 240V, kuris apima visas pasaulyje naudojamas įtampas, taip pat ir abu naudojamus dažnius, ir žinoma jeigu pasakysite mums savo šalį, mes jums parinksime ir tinkamą kištuką. 

 

 

  

DUAL SIM

Jūs naudojate privatų ir darbo telefoną? Jums reikia atskirti verslo ir privačius skambučius? Yra daugelis priežasčių, kodėl gali reikėti dviejų atskirų telefono linijų ir dvi SIM kortelės viename telefone yra daug patogesnis būdas nei nešiotis du telefonus vienu metu. Viename telefone Jūs busitie pasiekiamas abiem telefono numeriais ir galėsite skambinti iš bet kurio numerio pasirinktinai.  

Jei daug keliaujate, Dual SIM telefonas gali būti labai naudingas. Užsienyje, nusipirkus vietinio ryšio išankstinio mokėjimo SIM kortelę, galima daug sutaupyti pokalbams ir duomenų perdavimui. Tačiau jeigu Jūs norite būti pasiekiamas ir pagrindiniu savo telefono numeriu? Naudodami dual SIM telefoną, Jūs galėsite nebrangiai kalbėti užsienyje ir naudotis vietiniu 3G ryšiu, tačiau tuo pat metu Jums jums galima paskambinti į Jūsų pagrindinį numerį arba atsiųsti SMS.  

Tai dar ne visi privalumai. Išduosime Jums paslaptį, kodėl mobilaus ryšio tiekėjai taip nemėgsta dual SIM telefonų - Jūs galite lanksčiau rinktis planus ir tiekėjus. Pavyzdžiui vienas operatorius turi geresnį 3G padengimo tinklą ir patrauklų pasiūlymą mobiliam internetui, o kito pokalbiai pigesni. Suderinkite šiuos du dalykus viename dual SIM telefone. Arba atsisakykite ''išmanaus telefono" plano su juokingu duomenų skaičiumi, įsidėkitę vieną SIM kortelę su neribotu internetu ir junkite kompiuterį "Tethering" arba HotSpot režimu tiesiai prie telefono. Jokių USB modemų ir internetas visada po ranka.  

Mūsų dual-SIM telefonai veikia Dual Standby-SIM režimu. Dual Standby režimas leidžia abiems kortelėms veikti budėjimo režime vienu metu. Kai pokalbis pradedamas viena SIM kortele, kita tampa neaktyvi. Kitaip tariant, su jumis kalbės tas, kuris paskambins pirmas.   

Pradedant pokalbį, Jūs turite galimybę pasirinkti iš kurio numerio norite skambinti. Tai atliekama įvairiais būdais priklausomai nuo telefono modelio - pasirinkus aktyvią kortelę, pasirinkus iš kurios kortelės norima skambinti arba (dažniausiai) tiesiog surinkus numerį ir paspaudus vieną iš dviejų žalių mygtukų pasirinktinai - SIM1 arba SIM2.