Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

You are here: Home Modele Getnord Walrus

My Account

Open/Close

Getnord Walrus tab pl


Aparat do telefonowania.

Czy jesteś jedną z tych osób, która twierdzi, że wszystko jest stworzone do konkretnego użytku? Tak, na smartfonie można poserfować po internecine i czytać swoje e-maile, jednak te funkcje łatwiej jest obsługiwać na swoim PC. Bez względu na to, jak zaawansowane techniczne są dziś przyciski dotykowe, nigdy nie pokonają fizycznych przycisków. Jeśli chodzi o telefonowanie nie ma tu współzawodnictwa. Wygoda posługiwania się zwykłym aparatem, który wygodnie mieści się w dłoni, z prawdziwymi przyciskami za każdym razem przebija smartfony.

getnord walrus keys 


Podczas, gdy inni producenci idą w “smarty” my nadal trzymamy się produkcji i rozwoju telefonów komórkowych z przyciskami, które mają służyć nie tylko osobom lubującym sie w prostocie, bez dzwonków i pogwizdywań, ale również zaspokajamy potrzeby pracujących profesjonalistów. Smartfony są kulowe, ale nie zdają egzaminu w wilgotnym lub zimnym środowisku. Mając na ręce rękawicę, której używamy do pracy nie można obsługiwać ekranu dotykowego. Dlatego osoby pracujące zawodowo polegają na wypróbowanej praktyczności naszych produktów.

getnord walrus ip68IP68

Obudowa Getnord Walrus jest wykonana przy użyciu specjalnej technologii podwójnego formowania wtryskowego. Twardy plastik i ochraniająca przed wstrząsami guma są przetopione przy pomocy wysokich temperature, w celu zapewnienia wytrzymałości tworzywa. Standardy wojskowe w USA MIL-STD-810G wymagają przeprwadzenia testu naszych urządzeń polegajacych na zrzuceniu co najmniej 26 krotnego pod różnymi kątami telefonu na twardą powierzchnię. W naszym laboratorium testującym zrzucamy telefon z wysokości 1.8 metra!


Technologie Specjalne – takie w pełni hermetyczne obudowy, uszczelnione, wodoszczelne głośniki, przy najważniejszym czynniku jakim są tu testy przeprowadzone na każdym aparacie, który przejdzie przez linię produkcyjną - - zapewnia stopień ochrony klasy IP68. Mówiąc zwykłym językiem każdy inny telefon zostałby skasowany gdyby go wrzucić do głębin morskich. Ale Getnord Walrus nie!
getnord walrus sos

Funkcja SOS dla osób pracujących na oddalonych stanowiskach

Praca w trudnych warunkach atmosferycznych zawsze stanowi ryzyko. Telefon jest pierwszym i najważniejszym urządzeniem, które powinieneś mieć pod ręką kiedy potrzeba ci będzie pomocy. W razie nagłego wypadki liczy się każda sekunda. Dla takich przypadków zaprojektowaliśmy specjalny system z funkcą SOS dla osób pracujących w oddaleniu od innych.


Kiedy nadejdzie sytuacja, że potrzebna jest pomoc już teraz lub “na wczoraj” ekran twego telefonu może być mokry, zapylony lub roztrzaskany na kawałki. Jednak wszystko czego potrzebujesz to czerwony przycisk SOS w samy centrum aparatu. Bez względu na stan twojego ekranu, na to czy twój telefon ma blokadę klawiszy czy też nie wystarczy tylko pocisnąć SOS, a Getnord Walrus zacznie automatycznie telefonować na trzy numery alarmowe, równocześnie wysyłając wiadomość SMS na te numery.
Prawdziwa latarka

 

Twój telefon jest zawsze pod ręką, a zintegrowana latarka ma światło o potężnej sile. Może powiesz, że te małe światełka LED tylko błyszczą ale nie oświetlają? Musisz wyszukać w menu telefonu fnkcję latarki? Nie w aparacie Getnord Walrus. Zintegrowaliśmy w nim prawdziwą latarkę z reflektorem, która ma moc oświetlenia ci drogi na odległość 10 metrów przed tobą. Nie ma potrzeby aby szukać w menu - Getnord Walrus zaprojektował odrębny przycisk włączający latarkę. A działa on też przy ogólnej blokadzie.


walrus-torch

getnord walrus beltclip

  

Krokomierz

 

Zdrowe ciało, zdrowy umysł. Najłatwiejszym sposobem na spalenie kalorii i zrzucenie zbędnych kilogramów jest bieganie lub spacery. Teraz możesz śledzić swój postęp! Zintegrowany krokomierz w telefonie Getnord Walrus to proste i skuteczne narzędzie to mierzenie liczby wykonanych kroków. Przypnij telefon do paska dzięki specjalnemu zaczepowi i zacznij się ruszać!


walrus asahi

Ekran bez zadrapań

Wielu producentów telefonów wychwala swoje ekrany „Gorilla” za ich solidność, ale czy kiedykolwiek widziałeś kilkudniowy ekran bez żadnych zadrapań? Konstrukcja dla ekranów odpornych na zadrapania jeszcze nie istnieje, ale wiedząc na co nasze telefony są narażone każdego dnia, musieliśmy wynaleźć rozwiązanie. I znaleźliśmy sposób. Poza zleceniem produkcji ekranów do telefonu najlepszych firmom, takim jak Corning Gorilla, zapewniamy dodatkowe, hartowane szkło ochronne. Specjalnie wyprodukowane w Japonii szkło ochronne Asahi, stosowane w naszych telefonach Getnord Lynx, charakteryzuje się twardością 9H, zgodnie ze skalą Mohsa (najwyższym poziomem jest H10 – twardość diamentu). Co więcej, szkło ochronne jest całkowicie przejrzyste, praktycznie niewidoczne.

 

Jeśli uda Ci się jakoś zadrapać szkło Asahi (co jest prawie niemożliwe, jest to wyczyn zasługujący na najwyższe wyrazy uznania), możesz zmienić szkło ochronne usuwając je i zakładając nowe. Wewnątrz oryginalnego Zestawu Szkła Ochronnego Getnord znajdą się wszystkie potrzebne narzędzia i instrukcje, aby dokonać wymiany hartowanego szkła Asahi. Zanim się obejrzysz, Twój ekran będzie znów jak nowy.Kolor

Czarny z żółtymi częściami . Żywy, żółty kolor pozwoli łatwiej znaleźć upuszczony lub zgubiony w terenie telefon.


ip68 mil std

Wytrzymałość

Odporny na zanurzenie w wodzie do 2 metrów na 30 minut, zgodnie z normami IP68

Odporny na upadek z wysokości 1.22 metra, został upuszczony na beton 26 razy pod różnymi kątami, zgodnie z normami MIL-STD-810G, IEC 60028-2-31 i GB/T2423.8

Testowany w komorze wypełnionej drobinkami pyłu, zgodnie z normami IP68 i MIL-STD-810G. Całkowicie odporny na pyły dowolnej wielkości.

Testowany w komorze o niskiej temperaturze, wysokiej temperaturze oraz wykonano test z nagłą zmianą temperatur, zgodnie z normami MIL-STD-810G


getnord walrus measurements

Wymiary

Wysokość 125 mm (4.92 inches)

Szerokość 57 mm (2.24 inches)

Grubość 21 mm (0.82 inches)

Waga 155 g (5.47 ounces)


Wyświetlacz

Wielkość ekranu 2.2”, rozdzielczość QCIF

Technologia LCD TFT

Hartowane, odnawialne szkło ochronne Asahi Glass 9H


getnord walrus dualsim

SIM i GSM

Dwie karty SIM pracujące w trybie podwójnej gotowości Dual SIM

SIM1 – MicroSIM; SIM2 – MiniSIM (normalnej wielkości karta SIM)

Dodane usługi SIM Toolkit – mobilny podpis, informacje i nie tylko

Odblokowane. Działa we wszystkich sieciach operatora mobilnego GSM

Zatwierdzony i opatrzony numerem IMEI przez TÜV SÜD BABT

Częstotliwości 2G 850/900/1800/1900 Mhz – rozmowy głosowe i internet EDGE na całym świecieGetnord walrus chipset

Chip

Mediatek MT6260D


Pojemność

64MB RAM + 64MB ROM

Wewnętrzną pojemność można w łatwy sposób powiększyć do 32GB dzięki standardowej karcie Micro SD


Łączność

Bluetooth v3.0 do 3Mbps

Micro USB 5 pin


Aparat

1.3 Mpx, usytuowany z tyłu z funkcją nagrywania wideo


Audio i Wideo

Duża regulacja głośności z 20 mm, wodoodpornym głośnikiem

Odtwarzacz MP3

Dostosowane playlisty. Generowanie automatycznych playlist

Nagrywarka wideo


Battery1700

Bateria

Bateria Li-ion 1700mAh 3.7V

Maks. czas czuwania to 350 godzin

Maks. czas rozmów to 9.5 godzin


Standardowe funkcje

Wykonywanie i odbieranie rozmów

Centrum telefoniczne

Książka telefoniczna

Wysyłanie wiadomości

Multimedia

Zabawa i gry

Menedżer plików

Kalendarz

Budzik

Notatki

Internet GPRS


Dodatkowe funkcje

System powiadomień SOS dla osób pracujących na oddalonych stanowiskach z 3 numerami SOS

Silna latarka świecąca na 10 m przypisana na konkretny przycisk

Zintegrowany krokomierz

Zintegrowany dyktafon

Radio FM z redukcją hałasu SINAD. Działa bez podłączonych słuchawek

Czujnik ruchu – korzystaj z niektórych funkcji telefonu dzięki czujnikowi ruchu


Język

Angielski, Francuski, Hiszpański, Włoski, Niemiecki, Rosyjki, Grecki, Litewski


getnord walrus inthebox 

W zestawie

Telefon

Bateria

Śrubokręt

Kabel USB

Ładowarka USB 500mA 5V

Słuchawki z funkcją zestawu głośnomówiącego

Zaczep na pasek

Instrukcja obsługi


Kolor

   

 • Polska Polska
 • United Kingdom United Kingdom
 • Deutschland Deutschland
 • España España
 • Ελλάδα Ελλάδα
 • Lietuva Lietuva
 • Italia Italia
 • France France
 • Latvija Latvija
 • Eesti Eesti
 • Suomi Suomi
 • Australia Australia
 • Canada English Canada English
 • United States United States
 • Österreich Österreich
 • Nederland Nederland
 • België (Dutch) België (Dutch)
 • Canada (French) Canada (French)
 • Belgique (French) Belgique (French)
 • Türkiye Türkiye
 • Other Countries Other Countries
EXPLORE