Google+

Getnord Rugged Waterproof Mobile Devices

You are here: Home Modeller Getnord Walrus

My Account

Open/Close

Getnord Walrus


Arama yapmak için telefon.

Her şeyin kendi kullanımı olmalıdır diyen kişilerden biri misiniz? Evet, akıllı telefonlarda internette sörf yapabilir ve e-postaları okuyabilirsiniz ama bu işlevler PC'nizde daha rahat olur. Dokunmatik tuş takımları günümüzde ne kadar gelişmiş olursa olsun fiziksel bir tuş takımına galip gelemezler. Bir telefon görüşmesi yapmak sözkonusu olduğunda hiç çekişme olmaz. Avcunuza rahatça sığan gerçek tuşlu normal bir telefon kullanımının rahatlığı, her zaman akıllı bir telefon kullanmaya galip gelir.

getnord walrus keys 


Diğer üreticiler "akıllı" hale geliyorlar, biz yine de sadece cazip yan özellikleri olmayan ve basit şeyleri seven kişiler için değil, aynı zamanda çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tuşlu cep telefonları geliştiriyor ve üretiyoruz. Akıllı telefonlar havalıdır, ama nemli ya da soğuk ortamlarda kullanışsızdır. İş eldivenleri ile bir dokunmatik ekran çalıştırmak imkansızdır. Bu nedenle çalışan profesyoneller ürünlerimizin kanıtlanmış pratikliğine güvenmektedir.

getnord walrus ip68IP68

Getnord Walrus mahfazası özel Çift Enjeksiyonlu Kalıplama teknolojisi kullanılarak yapılır. Sert plastik ve şok korumalı kauçuk yüksek sıcaklık füzyonu ile dayanıklılık için yapılır. ABD Askeri standardı MIL-STD-810G, bizim cihazlarımız için sunduğumuz farklı açılardan sert bir yüzeye en az 26 kez düşmeyi gerektirir. Test laboratuvarımızda telefonu 1.8 metreden düşürüyoruz!


Özel teknolojiler – tam hermetik mahfaza, sızdırmazlık, su geçirmez hoparlörler ve en önemli faktör üretim hatlarında her Getnord Walrus telefonun su geçirmezlik testi gibi - Giriş koruma sınıfını garantiler. Basitçe anlatmak gerekirse, dünyadaki herhangi bir başka telefon, onu sulu derinliklere düşürmeniz durumunda kızarmış olacaktır. Getnord Walrus değil!
getnord walrus sos

Yalnız işçi SOS

Dışarıda ağır çevre koşullarında çalışırken risk her zaman bir faktördür. Telefon her şeyden önce yardım çağırmaya ihtiyaç duyduğunuz zaman elinizin altında bulundurulacak en önemli cihazdır. Acil bir durumda her saniye önemlidir. Bunun ışığında, yalnız işçiler için özel bir SOS çağrı sistemi oluşturduk.


Şimdi ya da daha erken zamanda yardımın gerekli olduğu bir durum ortaya çıkarsa telefonunuzun ekranı ıslak, tozlu ya da parçalara ayrılmış olabilir. Telefonunuzun ortasındaki kırmızı SOS tuşu tek ihtiyacınız olan şeydir. Ekranınızda ne olduğu önemli değildir, telefonunuz kilitli olsa da olmasa da sadece SOS'a basın, Getnord Walrus otomatik olarak üç programlanabilir acil durum numaralarını aramaya başlayacaktır, aynı anda bu numaralar SMS olarak da gönderilir.
Gerçek el feneri

 

Telefonunuz her zaman sizinle birliktedir ve entegre fener ışığı güçlüdür. Bu küçük LED'ler sadece parıldar ama aydınlatmaz mı diyorsunuz? El fenerini açmak için telefon menüsünde gezinmek zorunda mısınız? Getnord Walrus ile değil. Önünüzdeki 10 metre mesafeye kadar aydınlatarak yolunuzu gösterme kapasitesine sahip reflektörlü gerçek el fenerini entegre ettik. Menüyü açmaya gerek yoktur – Getnord Walrus el feneri için özel olarak bir tuş tasarlamıştır. Ve kilitli modunda da çalışır.


walrus-torch

getnord walrus beltclip

  

Adımsayar

 

HSağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Kalorileri yakmanın ve kilo vermenin en kolay yolu yürümek veya koşmaktır. Artık gerçekten ilerlemenizi görebilirsiniz! Getnord Walrus’un entegre adımsayarı yürüdüğünüz adımların sayısını ölçmek için basit ve etkili bir araçtır. Kitin özel kemer klipsi ile telefonu kemerinize takın ve hareket etmeye başlayın!


walrus asahi

Çiziksiz ekran

Birçok telefon üreticisi sert dış yüzeyleri olduğu için "Gorillalar"ını öve öve bitiremezler, ancak siz hiç bir günden daha eski tek bir çiziği olmayan bir telefon ekranı gördünüz mü? Çizilmeye dayanıklı ekranlar için bir tasarım henüz icat edilmemiştir, ancak telefonlarımızın günlük uğraşlara dayanmak zorunda olduğunu bilerek bir çözüm bulmak zorundaydık. Ve bulduk. Telefonumuzun ekran üretiminin dış kaynak kullanımında ilk sıradaki Corning Gorilla gibi birinci sınıf şirketlerin yanısıra ekranı üstün ek temperli cam koruyucu ile sağlamlaştırdık. Getnord Walrus telefonlarımızda kullanılan özel Japon yapımı Asahi cam ekran koruyucuları Mohs ölçeğine göre 9H sertliğe sahiptir (referans olarak, en üst seviye H10'dır - bir elmas sertliği). Üstelik koruyucu, kristal berraklığındadır ve hemen hemen görünmezdir.

 

Eğer bir şekilde Asahi camı çizmeyi başarırsanız (hemen hemen imkansız olan şey, bu nedenle yaparsanız tebrikler sıralanmış durumda olur), koruyucuyu kolayca çıkararak ve yeni bir tane yapıştırarak değiştirebilirsiniz. Orijinal Getnord Ekran Koruyucu Kiti içinde, Asahi temperli camı değiştirmek için gerekli tüm araçları ve talimatları bulacaksınız. Siz farkına varmadan, ekranınız tekrar yeni gibi olacak.Renk

Sarı ekleri olan siyah renk. Canlı sarı renk açık havada bir çalışma ortamında düşen ya da kaybolmuş bir telefonu bulmanıza yardımcı olacaktır.


ip68 mil std

Dayanıklı dış mekan özellikleri

IP68 gerekliliklerine göre, 2 metre derinliğindeki su içinde 30 dakika boyunca test edilmiştir

Düşme direnci için 1.22 metreden test edilmiştir; MIL-STD-810G, IEC 60028-2-31 ir GB/T2423.8 gerekliliklerine göre beton üstüne farklı açılardan 26 kez düşürülmüştür

IP68 ve MIL-STD-810G gerekliliklerine göre, küçük bir toz parçacıkları haznesinde test edilmiştir. Hiçbir boyuttaki tozu hiçbir şekilde geçirmez

MIL-STD-810G gerekliliklerine göre, düşük sıcaklıktaki bir haznede, yüksek sıcaklıktaki bir haznede ve sıcaklık şokuna karşı test edilmiştir


getnord walrus measurements

Boyut

Yükseklik 125 mm (4.92 inches)

Genişlik 57 mm (2.24 inches)

Kalınlık 21 mm (0.82 inches)

Ağırlık 155 g (5.47 ounces)


Ekran

Ekran boyutu 2.2”, QCIF çözünürlük

LCD TFT teknolojisi

Asahi Glass 9H yenilenebilir temperli cam koruyucusu


getnord walrus dualsim

SIM and GSM

İkili SIM İkili Bekleme modunda çalışan çift SIM kart

SIM1 – MicroSIM; SIM2 – MiniSIM (normal SIM)

SIM Araç Kiti katma değerli hizmetler - Mobil imza, bilgi ve diğerleri

Kilitsiz. Tüm mobil operatör GSM şebekelerinde çalışır

TÜV SÜD BABT tarafından IMEI onaylı ve tahsisli

2G frekansları 850/900/1800/1900 Mhz – sesli aramalar ve dünya çapında EDGE internetGetnord walrus chipset

Çip

Mediatek MT6260D


Kapasite

64MB RAM + 64MB ROM

Dahili kapasiteyi standart bir Micro SD kart yardımıyla 32 GB'a kadar artırmak kolaydır


Bağlanırlık

Bluetooth v3.0 3Mbps’e kadar

Micro USB 5 pin


Kamera

Video kayıt fonksiyonu olan 1.3 MP arka kamera


Ses and Video

Yüksek hacimli 20 mm suya dayanıklı hoparlör

MP3 oynatıcı

Özel çalma listeleri. Otomatik çalma listeleri oluşturulabilir

Video kaydedici


Battery1700

Batarya ve otonomi

Li-ion 1700mAh 3.7V batarya

Maksimum bekleme süresi 350 saat

Maksimum arama süresi 9.5 saat


Standart fonksiyonlar

Arama yapmak ve çağrılar almak

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

Mesajlaşma

Multimedya

Eğlence ve oyunlar

Dosya yöneticisi

Takvim

Alarm saati

Notlar

GPRS internet


İlave fonksiyonlar

İlave fonksiyonlar

Belirlenmiş anahtarı olan güçlü 10 m el feneri ışığı

Entegre adımsayar

Entegre ses kaydedici

SINAD gürültü azaltımı olan FM radyo. Bağlı kulaklıklar olmadan çalışır

Hareket sensörü - telefonu ters çevirerek telefon işlevlerini çalıştırmak


Diller

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Yunanca, Litvanca


getnord walrus inthebox 

Kitin içinde

Telefon

Batarya

Tornavida

USB kablosu

500mA 5V USB şarj cihazı

Ahizesiz kullanım fonksiyonu olan kulaklık

Kemer klipsi

Kullanım kılavuzu


   

 • Türkiye Türkiye
 • United Kingdom United Kingdom
 • Deutschland Deutschland
 • España España
 • Ελλάδα Ελλάδα
 • Lietuva Lietuva
 • Italia Italia
 • France France
 • Polska Polska
 • Latvija Latvija
 • Eesti Eesti
 • Suomi Suomi
 • Australia Australia
 • Canada English Canada English
 • United States United States
 • Österreich Österreich
 • Nederland Nederland
 • België (Dutch) België (Dutch)
 • Canada (French) Canada (French)
 • Belgique (French) Belgique (French)
 • Other Countries Other Countries
EXPLORE